Proč renovaci?

Úspora peněz

- oproti nákupu nových originálních kazet platíte pouze za spotřebovanou náplň, nikoliv za obal.

             Příklad: novou originální kazetu musíte zaplatit úplně celou - např. HP Q7553X stojí 3599,-  Kč. Cena za renovaci včetně práce je pak pouze 1350,- Kč včetně DPH, dopravy, instalace a zkušebního tisku ve vaší tiskárně. Celkem tedy ušetříte 2249,- Kč.

Záruka nejnižší ceny

- monitorujeme ceny konkurence a naše ceny upravujeme tak, abyste u nás pořídili co nejvýhodněji. V případě, že ve svém okolí naleznete stejný produkt nebo službu jako námi nabízený a za nižší cenu, dejte nám vědět! Rádi Vám vyjdeme vstříc a oceníme Vaši všímavost vyrovnáním ceny + ještě něco "navíc"! :-)

             Produkt nebo služba by měl být stejný, nabízen za stejných podmínek, nebo alespoň za velmi podobných. Za konkurenci nepovažujeme: velkoobchody, Cash/Carry (např. Makro), internetové obchody, bazary.

Kvalita tisku - námi renovované náplně jsou plně srovnatelné s novými originálními tiskovými kazetami - nesmíte poznat rozdíl v tisku.

Technologie - Veškerý materiál použitý při renovaci je podrobován pečlivým testům chemickým, mechanickým a mikroskopickým.

            Každá ze součástek je dokonale vyčištěna mechanicky, ultrazvukem (ne inkoustové!) popřípadě chemicky speciálními přípravky. Ložiska a pohyblivé části jsou promazány.V další fázi dojde k otestování. Testování probíhá vizuálně, mechanicky a elektronicky. Testovány jsou především optické válce, kde se zjišťuje síla fotocitlivé vrstvy, dále stěrky a magnetické válce. U inkoustových kazet se zjišťuje průchodnost trysek, těsnost konstrukce a funkce vestavěné elektroniky. Po naplnění a sestavení probíhá druhá série testů, kde zjišťujeme funkci stěrek, těsnění, ložisek, nabíjení a polarizace.Poslední operací je zabalení do neprodyšného obalu.

Záruka na náplň - Na renovované tiskové kazety dáváme standardní záruku 24 měsíců.

             Záruka se vztahuje na plnou funkčnost kazet.

             V případě, že kazeta nebude funkční, zdarma provedeme výměnu.

             Záruka se nevztahuje na škody způsobené zákazníkem a životností tiskové kazety.

 

Rychlost a pružnost - Standardní rychlost dodávky je ve většině případů 24 hodin (mimo víkendy a svátky).

          Pro dosažení maximální spokojenosti jsme ochotni se přizpůsobit jakémukoli jinému (možnému) termínu, pokud to bude v našich silách.

          Pokud nebudeme schopni Vaši zakázku do 24 hodin dodat (např. z důvodů nutné objednávky nestandardního náhradního dílu atd.), vždy budete telefonicky informováni předem.

 

    Doprava zdarma!

            Doprava je ve většině případů zdarma.

            Pro aktuální a přesnější informace nás neváhejte kontaktovat.